Stargate Game Video

 

Vítejte na promo stránce k internetové hře Stargate-Game, hře, která je inspirována úspěšným filmem a televizním seriálem Stargate SG-1 a Stargate Atlantis. Stargate – Game je jiná hra, než jste zvyklí z mnohých jiných web-based her. Není o tom jak kdo individuálně vynikne, ale o silné týmové práci. Tedy nejste sám proti mnoha jiným hráčům, ale celá jedna herní rasa táhne za jeden provaz a snaží se být největší ve vesmíru. A herní rasa znamená i několik set hráčů.

Pokud jste zvědaví a chcete si přečíst o co ve hře jde aniž by jste se museli registrovat, máte možnost nahlédnout do hráčské recenze


Tuto hru můžete hrát zcela zdarma, stačí se jen zaregistrovat, vybrat tu správnou rasu, která je nejbližší vašemu srdci, vybrat si vojenské a ekonomické politiky a můžete vyrazit do bojů. Ovládnout stovky planet a tisíce vojenských jednotek, které pod vašim jménem začnou dobývat Vesmír.


Náhledy: hlavní stránka hráčského profilu
 

Hru hrají tisíce hráčů a mnoho z nich mnohdy i přes nevalné výsledky z prvopočátků hraní, našlo k Stargate-Game svou cestu a položili by za svou rasu snad i život. Zaregistrujte se, zkuste se věnovat hře několik minut denně a sami ve velmi krátkém čase uvidíte, jak podmanivá je atmosféra v Stargate-Game.


Vojenské jednotky


Vaše planety


Výpis útoků


Upgrady a vylepšení


Dostupná fóra


Stavby na planetě


Mapa vesmíru


Detail mapy


Detaily planety


Kdo s kým bojuje


Hrdinové ras


Obchod s planetami