Vítejte na helpu k online hře Stargate - The Game. Tento help je určen pro nováčky nebo pro ty co se ještě rozhodují, jestli si zahrát nebo ne...Pomůže vám pochopit princip a účel hry.

 

 

Úvod

- jedná se o online hru na motiv seriálu StarGate (Hvězdná brána), ve které hraje 12 ras - ty si v jedné z nich. Každá rasa se snaží vyhrát věk (většinou dvouměsíční období). Věk se dělí na určité období různě dlouhé. Zaprvé tzv. "farmaření", kdy rasa nemá s nikým válku, většinou má celorasovou politiku na INFRASTRUKTURU a šetří naquadah do fondu. A zadruhé je to období "war", kdy tvá rasa má s jednou nebo s více rasami válku. Tvým účelem je být věrny své rase, shánět planety, platit daně a seznamovat se s novýma lidma na fórech :)

 

 

Restart

- na konci věku po uzavření tabulek proběhne tzv. restart, to znamená že se veškeré tvé údaje vynulují (počet planet, síla, ukecanost na fórech a mnoho dalších) a začíná se znovu. Restart může proběhnout dvěma způsoby: 1. MALÝ restart - po lognutí do hry se vám objeví tabulka (náhled ), ve které jen zadáte potřebné údaje a jste znovu ve hře a 2. VELKÝ restart - váš login se kompletně smaže z databáze a je třeba nová registrace.

 

 

Pokračujte ve výběru v menu po levé straně. Přeji příjemnou zábavu při hraní a spoustu nových kamarádů :)texty, náhledy a design sekcí © 2006 by Chris (kolaudace 9.7.2006 by matesos), skin © 2006 by Dukat