Změna hesla

- umožňuje změnit si heslo. Heslo vám můžou změnit i adminé hry když objeví případ, že se vám někdo vloupá do loginu.

 

staré heslo   
nové heslo   
znovu nové heslo   

 

Zrušení loginu

- smazáním loginu přijdete úplně o všechno, jestli budete chtít znovu hrát, je potřeba nová registrace. Login lze zrušit až 24 hodin po posledním útoku

 

Číslo Vašeho profilu

- toto číslo slouží pro potřeby identifikace platby pro status GOLD za Váš profil, použijte jej jako variabilní symbol. Platit můžete čtyřmi způsoby: 1. Složit peníze v hotovosti na přepážce Živnobanky; 2. Příkaz k úhradě ve vaší bance; 3. Internetbankingem; 4. Složenkou typ A na poště... plus případně další způsoby, jako GSM banking, převod bankomatem apod...Po připsání platby na náš účet bude váš profil jako GOLD (zde je bližší popis statusu GOLD )

 

Nastavení přepočtů

- zde si můžete změnit časy Vašich přepočtů. Pokud změníte jakýkoliv přepočet, další přepočet se provede nejdříve za 24 hodin. Změníte-li si teda například z 8h na 12h, přepočet vám proběhne až za 28h. Změna jakéhokoliv přepočtu ovlivní i druhý přepočet. Je umožněna pouze jedna změna za 24 hodin. Při změně přepočtu přijdete o všechny vaše útoky!

 

Přepočet v   
Voj. přepočet v   
heslo   


 

Změna Vašeho avatara (obrázku)

- zde zadejte přesnou cestu k vašemu obrázku. Maximální velikost je 5kB. Obrázek bude zobrazen v rozlišení 50 * 60 pixelů. Podporované formáty jsou jpeg/jpg a gif. Obrázky obsahující protizákonný, nebo erotický materiál, jsou zakázány pod trestem smazání loginu.

 

Detaily

- nastavením těchto detailů je uvidí ostatní hráči ve vašem profilu ve vesmíru. Máte možnost zadat vaše ICQ číslo, webovou stránku, město ve kterém bydlíte a vaše Motto které se bude zobrazovat na fórech.

 

ICQ
web
Město
Motto
zobrazovat    ICQ
web
email  (jarinek@seznam.cz)

 

Změna skinu

- na výběr máte 11 různých skinů. Hlavní programátor skinů je Dukat, ale naleznete zde i skin od Seikose, hella aj. Po změně skinu (pro načtení všech obrázků) musíte stránku znovu aktualizovat (klávesa F5)

 

Smiles

- možnost zapnutí () nebo vypnutí () smajlů v poště a na fórech.

 

Zmražení loginu

- používá se, když například jedete na delší dobu pryč a nechcete si mazat login. Pokud je login zmražen, nelze za něj hrát, neprobíhají přepočty (nepřibývá denní zisk), ale zároveň na něj nelze útočit. Login můžete zmrazit pokud jste s ním za posledních 24 hodin neútočili. Login lze zmrazit maximálně na 60 dní.