Prodej jednotek     Prodej nezaměstnaných     Koupě jednotek    Ostatní koupě      Obchod s planetami    Artefakty

 

 

Prodej jednotek

 

Tady můžete prodat své jednotky. Na této úvodní stránce obchodu je tabulka , díky níž můžete prodat určité množství vašich jednotek, na prodej jsou ty jednotky, které jsou v sekci Jednotky (teda pěchota, univerzál, orbit a ZHN). S jednotkou elitní bojovník, zloděj, špionážní družice a otrokářská loď obchodovat nejde!

Tato tabulka je rozdělena na typ jednotky (zde máte ve sloupci název vašich jednotek které můžete prodávat), počet jednotek, které máte zrovna u sebe, výrobní cena jednotky a další sloupce slouží k zadání počtu jednotek, které chcete prodat, a cena za kolik chcete prodat jednu jednotku. Zvolená celková cena nesmí být menší jak 75% a vyšší než 125% výrobní ceny!

 

typ jednotky máte výrobní cena prodat jednotek cena jedné
Pěchota 333 120
Univerzál 22 1500
Orbitál 1 17000
ZHN 1000 14000

 

Další tabulkou je seznam jednotek, které už máte v obchodě. Na seznamu se dočtete počet jednotek, které prodáváte, celkovou cena a datum, kdy jste je do obchodu dali. Tyto jednotky zde budou zobrazeny do doby než je někdo koupí. Poté, co někdo koupí vaše jednotky, vám příjde pošta o tom, kdo koupil vaše jednotky a v jaké ceně.

 

POZOR! Obchod je rizikový, může se stát, že vaši transportní loď přepadnou lupiči a ztráty můžou být až 100%. Za případné chyby v obchodě adminé hry neposílají reparace!

 

 

 

A co na obchod říká náš Dukat?

Obchod funguje naprosto precizně. Je tam nějaká ta daň (cca 20%), převody probíhají jak na vietnamský tržnici, když ukážete ťamanovi eura (30:1, nebo 1:30?), a pošta která přijde jako potvrzení je něco jako účtenka nalezená v odstaveném nákupním vozíku.
Nicméně, jednotky se převedou! Teda za předpokladu, že se předtím neztratí někde v černý díře, nebo že je vinou zastaralého transportu nepohltí nekonečný vesmír, nebo že je někdo nesabotuje, nebo že se palubní počítače neinfikují virem, nebo že je nepřepadnou piráti...
Šance, že uvidíte své peníze, je 50:50. A to ještě podle hesla *KAŽDÁ ŠANCE JE 50:50*.

Hra tak jak je teď neumožňuje zisk velkého množství naqu za krátké časoví období, a to je jedině dobře. Obchod je v takovém stavu, v jakém je právě PROTO, aby se nedalo vydělávat miliardu denně.