Seřazení hráčů (mocnost, planety, síla a populace)  Online hráči  Seřazení ras  Vztahy  Smlouvy  CP  Hrdinové  Antimulti  Rasové upgrady  Učitelé  

Asgardi  Tau´ri  Oanessané  Goauldi  Ascheni  Tolláni  Tokrové  Antikové  Replikátoři  Jaffové  Ori  Noxové   Vyvrhelové

 

 

Seřazení hráčů podle různých kritérií (podle mocnosti, počtu planet, podle síly a populace)

x
Online hráči: zobrazuje hráče ze všech ras, kteří jsou právě připojení ke hře

x
Seřazení ras: žebříček ras; asi nejhlavnější sekce celého vesmíru, nebýt této tabulky, války a tahanice mezi rasami by postrádaly smysl.

x
Vztahy: veškeré vztahy, které mají rasy mezi sebou navzájem. V této tabulce se můžeš podívat kdo s kým právě válčí nebo kdo s kým má jaký vztah

x
Smlouvy: všechny uzavřené smlouvy mezi rasami, smlouvy může sepsat nebo vypovědět jedině vůdce rasy

x
CP: Centrálních Planet má každá rasa 10, kterých si cení jako největší poklad. V této části si můžeš podívat na všechny centrální planety ve vesmíru a kdo je právě jejich vlastníkem. Každý hráč může vlastnit maximálně 2 CP. A to jednu vlastní rasy a tu druhou dobytou od jiné rasy (např. koupenou nebo dobytou z války)

x
Hrdinové: hrdinové ze všech ras, uvidíte zde na jakém jsou levelu a typy hrdinů, jaké má každá rasa a taky krátký popisek k tomuto hrdinovy.

x
Antimulti tabulka je tabulka udání hráčů, kteří mají stejné PC s jinou osobou (tzv. MultiLogin). Tento člověk si musí zažádat o povolení u adminů, protože bez povolení se stane že bude smazán za "mulťačení". Do tabulky můžou přidávat adminé a členové AM týmu.

x
Rasové upgrady má každá rasa jiné, každý si je pečlivě hlídá a tají před jinou rasou. Zde jsou vypsány jen popisky, nikoliv přesný účinek celorasového upgradu (více v sekci Fondy - Celorasové upgrady)

x

Učitelé: seznám hráčů, kteří na sebe vzali status učitele, tito hráči pomáhají pochopit princip a účel hry nováčkům. V této tabulce jsou učitelé vypsáni dvěma barvami, červeně (právě offline) a zeleně (online).
 

- nakonec tu jsou odkazy na jednotlivé názvy ras, po kliknutí na název rasy se vám zobrazí hráči jednotlivé rasy seřazení podle síly.

- pod odkazy je seznam současných vlád z ras, které se učástní hry.