Náhledy: hlavní stránka hráčského profilu

Vítejte na promo stránce k internetové hře Stargate-Game, hře, která je inspirována úspěným filmem a televizním seriálem Stargate SG-1 a Stargate Atlantis. Stargate - Game je jiná hra, než jste zvyklí z mnohých jiných web-based her. Není o tom jak kdo individuálně vynikne, ale o silné týmové práci. Tedy nejste sám proti mnoha jiným hráčům, ale celá jedna herní rasa táhne za jeden provaz a snaží se stát nejlepší ve vesmíru. A herní rasa znamená i několik desítek hráčů.

Pokud jste zvědaví a chcete si přečíst o co ve hře jde aniž by jste se museli registrovat, můte možnost nahlédnout do hráčské recenze


Tuto hru můžete hrát zcela zdarma, stačí se jen zaregistrovat, vybrat tu správnou rasu, která je nejbližší vašemu srdci, vybrat si vojenské a ekonomické politiky a můžete vyrazit do boje. Ovládnout stovky planet a tisíce vojenských jednotek, které pod vašim jménem začnou dobývat Vesmír.


Stavby na planetě


 

Hru hraje mnoho hráčů. A často i přes obtížný začátek hry v prvopočátku hraní si našli k Stargate-Game svou cestu a položili by za svou rasu snad i ýivot. Zaregistrujte se, zkuste se věnovat hře několik minut denně a sami ve velmi krátkém čase uvidíte, jak podmanivá je atmosféra v této hře.


Detail planety


Vojenské jednotky


Seznam planet


Mapa vesmíru


Vztahy ras


Hrdinové


Politiky


Vláda rasy


Osobní upgrady


Rasové upgrady


Obchod s planetami


Hráči v rase